SZMM3Z56VT1GX
MFR.Part #
SZMM3Z56VT1GX
JLCPCB Part #
C3736625
Description
1 Independent 300mW 50nA@39.2V 52V~60V 56V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS