SZMM3Z4V7T1GX
MFR.Part #
SZMM3Z4V7T1GX
JLCPCB Part #
C3732885
Description
1 Independent 2uA@1V 300mW 4.42V~4.9V 4.7V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS