SZMM3Z4V3T1GX
MFR.Part #
SZMM3Z4V3T1GX
JLCPCB Part #
C3729649
Description
1 Independent 300mW 3uA@1V 4.01V~4.48V 4.3V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS