SZMM3Z33VT1GX
MFR.Part #
SZMM3Z33VT1GX
JLCPCB Part #
C3733371
Description
1 Independent 300mW 31V~35V 33V 50nA@23.1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS