PZU9.1B1A,115
MFR.Part #
PZU9.1B1A,115
JLCPCB Part #
C553803
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10Ω 320mW 500nA@6V 8.56V~8.93V 9.1V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS