PZU8.2B3A,115
MFR.Part #
PZU8.2B3A,115
JLCPCB Part #
C553798
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10Ω 320mW 500nA@5V 8.28V~8.64V 8.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS