PZU7.5B1A,115
MFR.Part #
PZU7.5B1A,115
JLCPCB Part #
C553783
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10Ω 320mW 500nA@4V 7.06V~7.84V 7.5V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS