PZU5.6B2L,315
MFR.Part #
PZU5.6B2L,315
JLCPCB Part #
C553757
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 1uA@2.5V 250mW 40Ω 5.49V~5.73V 5.6V ±2% DFN1006-2 Zener Diodes ROHS