PZU5.1B2L,315
MFR.Part #
PZU5.1B2L,315
JLCPCB Part #
C553748
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 250mW 2uA@1.5V 4.98V~5.2V 5.1V 60Ω DFN1006-2 Zener Diodes ROHS