PZU4.7B2L,315
MFR.Part #
PZU4.7B2L,315
JLCPCB Part #
C553739
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 250mW 2uA@1V 4.55V~4.75V 4.7V 80Ω ±2% DFN1006-2 Zener Diodes ROHS