PZU33BA-QX
MFR.Part #
PZU33BA-QX
JLCPCB Part #
C7329017
Package
SOD-323
Description
31V~35V 320mW 33V 40Ω 50uA@25V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS