PZU2.7B1A,115
MFR.Part #
PZU2.7B1A,115
JLCPCB Part #
C553644
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100Ω 2.5V~2.75V 2.7V 20uA@1V 320mW SOD-323 Zener Diodes ROHS