PZU16B1A,115
MFR.Part #
PZU16B1A,115
JLCPCB Part #
C553624
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15.37V~16.01V 16V 20Ω 320mW 50nA@12V SOD-323 Zener Diodes ROHS