PZU14DB2,115
MFR.Part #
PZU14DB2,115
JLCPCB Part #
C5830564
Package
TSSOP-5
Description
100nA@11V 10Ω 14V 2 Independent 250mW TSSOP-5 Zener Diodes ROHS