PZU13B3A,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PZU13B3A,115
JLCPCB Part #
C553605
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@10V 10Ω 13.37V~13.96V 13V 320mW SOD-323 Zener Diodes ROHS