PZU12B2A,115
MFR.Part #
PZU12B2A,115
JLCPCB Part #
C553591
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@9V 10Ω 11.74V~12.24V 12V 320mW SOD-323 Zener Diodes ROHS