PZU11B2L,315
MFR.Part #
PZU11B2L,315
JLCPCB Part #
C553583
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 10.76V~11.22V 100nA@8V 10Ω 11V 250mW ±2% DFN1006-2 Zener Diodes ROHS