PZU10B2L,315
MFR.Part #
PZU10B2L,315
JLCPCB Part #
C553572
Package
DFN1006-2
Description
1 Independent 100nA@7V 10V 10Ω 250mW 9.77V~10.21V DFN1006-2 Zener Diodes ROHS