PXP011-20QXJ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PXP011-20QXJ
JLCPCB Part #
C3288680
Package
MLPAK(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.25V 1.8W 10.5A 11.4mΩ@4.5V 20V 4.2nF 580pF 630pF 65.1nC@4.5V P-Channel MLPAK(3.3x3.3) MOSFETs ROHS