PXN9R0-30QLJ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PXN9R0-30QLJ
JLCPCB Part #
C3288676
Package
PDFN-8(3x3.1)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9W 11.6mΩ@4.5V 17.3A 2.5V 20.7nC@10V 30V 865pF N-Channel PDFN-8(3x3.1) MOSFETs ROHS