PTVS64VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS64VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553455
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 103V 1nA 5.8A 600W 64V 71.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS