PTVS60VS1UTR-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS60VS1UTR-QX
JLCPCB Part #
C20236201
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+185℃ 1 100nA 400W 60V 70.2V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS