PTVS58VS1UTR-QX
MFR.Part #
PTVS58VS1UTR-QX
JLCPCB Part #
C20236195
Description
-55℃~+185℃ 1 100nA 400W 58V 67.8V TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS