PTVS54VP1UP-QX
MFR.Part #
PTVS54VP1UP-QX
JLCPCB Part #
C20236190
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 1 100nA 54V 600W 63.15V TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS