PTVS51VS1UTR,115
MFR.Part #
PTVS51VS1UTR,115
JLCPCB Part #
C461180
Description
-55℃~+185℃ 1nA 4.9A 400W 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS