PTVS48VP1UP,115
MFR.Part #
PTVS48VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553433
Description
1nA 48V 53.3V 600W 7.8A 77.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS