PTVS45VP1UTP,115
MFR.Part #
PTVS45VP1UTP,115
JLCPCB Part #
C553430
Description
100nA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS