PTVS43VS1UTR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS43VS1UTR,115
JLCPCB Part #
C553428
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+185℃ 100nA 400W 43V 47.8V 5.8A@10/1000us 69.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS