PTVS33VS1UTR,115
MFR.Part #
PTVS33VS1UTR,115
JLCPCB Part #
C553415
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+185℃ 100nA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A IEC 61000-4-2 TVS SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS