PTVS33VS1UR/8X
MFR.Part #
PTVS33VS1UR/8X
JLCPCB Part #
C2444024
Package
SOD-123W
Description
1nA 33V 38.7V 400W@10/1000us 53.3V 7.5A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS