PTVS26VZ1USKYL
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS26VZ1USKYL
JLCPCB Part #
C553403
Package
0603
Description
200W 26V 28.9V 4.5A 46V TVS 0603 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS