PTVS26VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS26VP1UP,115
JLCPCB Part #
C72320
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 100nA 14.3A 26V 28.9V 42.1V 600W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS