PTVS20VS1UTR,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS20VS1UTR,115
JLCPCB Part #
C553389
Package
SOD-123W
Description
100nA 12.3A 20V 22.2V 32.4V 400W TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS