PTVS15VP1UP-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS15VP1UP-QX
JLCPCB Part #
C20235889
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 1 100nA 15V 17.6V 600W TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS