PTVS14VS1UR/8X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS14VS1UR/8X
JLCPCB Part #
C2444003
Package
SOD-123W
Description
14V 17.2A 17.2V 1nA 23.2V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS