PTVS10VP1UP,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS10VP1UP,115
JLCPCB Part #
C553357
Package
SOD-128
Description
10V 11.1V 17V 2.5uA 35.3A 600W IEC 61000-4-2 TVS SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS