PSMN9R5-100BS,118
MFR.Part #
PSMN9R5-100BS,118
JLCPCB Part #
C553347
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 211W 4.454nF 4V 82nC@10V 89A 9.6mΩ@10V D2PAK MOSFETs ROHS