PSMN8R3-40YS,115
MFR.Part #
PSMN8R3-40YS,115
JLCPCB Part #
C456140
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.215nF 20nC@10V 40V 4V 70A 74W 8.6mΩ@10V SOT-669 MOSFETs ROHS