PSMN7R8-100PSEQ
MFR.Part #
PSMN7R8-100PSEQ
JLCPCB Part #
C553333
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 128nC@10V 294W 310pF 3V 7.11nF 7.8mΩ@10V 83A TO-220AB MOSFETs ROHS