PSMN7R0-30YL115/BKN
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN7R0-30YL115/BKN
Description
-55℃~+175℃ 10nC@4.5V 145pF 2.15V 30V 51W 76A 7mΩ@10V N-Channel - MOSFETs ROHS