PSMN6R1-30YLD115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN6R1-30YLD115
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.225nF 10.2nC@4.5V 2.2V 30V 47W 66A 6mΩ@10V 908pF 93pF N-Channel - MOSFETs ROHS