PSMN5R4-25YLDX
MFR.Part #
PSMN5R4-25YLDX
JLCPCB Part #
C553308
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8V 12.4nC@10V 25V 47W 5.69mΩ@10V 53pF 70A 858pF SOT-669 MOSFETs ROHS