PSMN4R8-100BSE,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN4R8-100BSE,118
Description
100V 120A 13mΩ@10V 14.4nF 278nC@10V 405W 4V 643pF 910pF N-Channel - MOSFETs ROHS