PSMN2R8-40BS,118
MFR.Part #
PSMN2R8-40BS,118
JLCPCB Part #
C553264
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.9mΩ@10V 211W 4.491nF 40V 4V 71nC@10V D2PAK MOSFETs ROHS