PSMN2R5-30YL,115
MFR.Part #
PSMN2R5-30YL,115
JLCPCB Part #
C553256
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.15V 2.4mΩ@10V 3.468nF 30V 57nC@10V 88W SOT-669 MOSFETs ROHS