PSMN2R5-60PL127
MFR.Part #
PSMN2R5-60PL127
Description
-55℃~+175℃ 1.025nF 11.7nF 150A 2.1V 2.6mΩ@10V 223nC@10V 349W 490pF 60V N-Channel - MOSFETs ROHS