PSMN2R2-40BS,118
MFR.Part #
PSMN2R2-40BS,118
JLCPCB Part #
C553253
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 130nC@10V 2.2mΩ@10V 306W 40V 4V 8.423nF D2PAK MOSFETs ROHS