PSMN2R0-30YLE,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN2R0-30YLE,115
JLCPCB Part #
C553247
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 2.15V 272W 2mΩ@10V 30V 5.217nF 87nC@10V SOT-669 MOSFETs ROHS