PSMN1R5-30YL,115
MFR.Part #
PSMN1R5-30YL,115
JLCPCB Part #
C553227
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5mΩ@10V 100A 109W 2.15V 30V 5.057nF 77.9nC@10V SOT-669 MOSFETs ROHS