PSMN1R2-30YLC,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN1R2-30YLC,115
JLCPCB Part #
C458223
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.25mΩ@10V 1.95V 100A 215W 30V 5.093nF 78nC@10V SOT-669 MOSFETs ROHS